Виберіть свою мову

Раздвижная дверь в действии Сьогодні дуже часто люди вдаються до таких конструкцій, як розсувні двері. Бувають ситуації, коли вони стають єдино правильним і виправданим рішенням. Особливо висока їх популярність в маленьких квартирах або приміщеннях з низькою ергономікою, бо при їх установці вдається заощадити простір. Крім цього, такі конструкції мають дуже стильний і оригінальний зовнішній вигляд. Іноді каменем спотикання в питанні установки розсувних дверей стає виконаний ремонт і люди побоюються зв'язуватися з курними роботами. І такі побоювання мають підстави. Багато фірм, які мають спеціалізації в установці саме розсувних дверей дійсно не можуть гарантувати збереження ремонту та відсутність значної кількості пилу. Наша фірма спеціалізується на виробництві та установці міжкімнатних розсувних дверей, має напрацювання та спеціальні пристосування для забезпечення ідеального процесу монтажу!

Види розсувних дверей

 • Стандартні

  Стандартная раздвижная дверь

   

  Для стандартних дверних міжкімнатних отворів.

 • Нестандартні

  Нестандартные двери купе

   

  Для нестандартних прорізів (понад 1800 мм по ширині).

 • В алюмопрофілі

  Раздвижная однопольная перегородка

   

  Практично не мають обмежень за розміром, виду і конфігурації.

 

Розсувні міжкімнатні двері в Києві

  Раздвижные межкомнатные двериЗовсім недавно такі конструкції встановлювали тільки на комерційних і громадських об'єктах. Нині їх все частіше стали використовувати при облаштуванні домашнього інтер'єру. Таким широким попитом розсувні міжкімнатні двері стали користуватися через можливість економії простору, адже на відміну від класичних міжкімнатних дверей, при відкриванні не потрібно багато місця і їх можна не враховувати при розташуванні корпусних меблів, оскільки вони можуть зсуватися за неї та для цього достатньо відстані в 50 мм між меблями та стіною!

Варто також звернути увагу на усталений міф про те, що в процесі експлуатації, як їх ще називають: зсувні двері відтворюють багато шуму і неприпустимо їх використання в спальні й дитячій кімнаті. Тепер повсюдно заведено використовувати розсувні системи, в яких використовуються ролики з силіконовим покриттям, що запобігає шум в процесі використання розсувних міжкімнатних дверей.

В цілому особливості їх застосування та експлуатації можна представити таким чином:

переваги недоліки
ергономічність; низька звукоізоляція;
економія простору; присутність поріжка в деяких системах;
можливість використання розсувних перегородок;  
можуть експлуатувати навіть діти;  

Комплектація

Комплектація дверей купе може містити наступні елементи:

 • дверне полотно (звичайне міжкімнатних або "на базі алюмінієвого профілю");
 • дверну фальшкоробку (облагороджує дверний отвір всередині);
 • лиштви (закривають зазори між стіною і фальшкоробкой);
 • розсувні системи;

Представлені дверні конструкції залежно від типу застосування, можуть складатися як з одного полотна, так і з декількох. При використанні розсувних дверей можуть застосовуватися кілька схем їх розташування і пристрої:

 • Схема раздвижной двери

  1 тип

  Двері перед отвором, зсувається в бік.

 • Раздвижная дверь схема

  2 тип

  Двері встановлена в отворі, заїжджає в фальш стіну.

 • Схема раздвижных дверей

  3 тип

  Двері розсуваються в обидва боки.

 • Схема раздвижных дверей

  4 тип

  Двері зсуваються одна за іншу в отворі.

 

Калькуляція розсувних дверей

Виходячи з характеристик отвору (розміру, ступеня фінішної обробки й.т.і.), а також етапу ремонтно-будівельних робіт на якому проводиться монтаж розсувних дверей, розрізняють чотири основні комплектації:

 • На голий проєм

  Razdv dvery1

   

  1. Дверне полотно - від 1600 грн*

  2. Розсувна система - від 1550 грн.

  3. Ручка - від 450 грн.

  4. Верхня декор-панель - від 400 грн.

  5. Монтаж - від 1250 грн.

 • На голий проєм з замком

  Раздвижная дверь с замком

   

  1. Дверне полотно - від 1600 грн*

  2. Розсувна система - від 1550 грн.

  3. Ручка з замком - від 850 грн.

  4. Верхня декор-панель з притворним коробом - від 1650 грн

  5. Монтаж - від 1650 грн

 • З обшивкою отвору

  Раздвижная дверь с фальшкоробом.

   

  1. Дверне полотно - від 1600 грн*

  2. Розсувна система - від 1550 грн.

  3. Ручка - від 450 грн.

  4. Верхня декор-панель - від 400 грн.

  5. Фальш короб з лиштвами - від 2300 грн**

  6. Монтаж - від 1850 грн.

 • З обшивкою і замком

  Раздвижная дверь с замком

   

  1. Дверне полотно - від 1600 грн*

  2. Розсувна система - від 1550 грн.

  3. Ручка з замком - від 850 грн.

  4. Верхня декор-панель - від 400 грн.

  5. Фальш короб з лиштвами - від 2300 грн**

  6. Притворний короб - від 830 грн.

  7. Монтаж - від 2000 грн.

 * - Вартість дверного полотна визначається вами й залежить від: виробника, колекції, розмірів! Вибрати моделі дверей ви можете на нашому сайті: (двері "Новий стиль", "Фенікс").

 ** - Вартість фальш короба з лиштвами залежить від: виробника, колекції, розмірів!

Фото розсувних міжкімнатних дверей:

Ціна розсувних міжкімнатних дверей.

Razdv linea  Ціна порівнянна з ціною на одні двері при використанні однакових дверних полотен. Різницю в ціні формує вартість розсувної системи та вартість установки, які трохи вище, ніж у випадку з класичними дверима. В середньому різниця в ціні може становити - від 300 грн за одиницю. Якщо використовується система з замком на розсувних дверей, в цьому випадку різниця може бути від 1000 грн і більше. Для того, щоб більш точно дізнатися ціну розсувних міжкімнатних дверей, ви можете скористатися формою прорахунку нижче.

 Для проємів шириною понад 2 метрів і висотою понад 2,3 метра, а також для зонного розподілу кімнат, раціонально використання розсувних перегородок, для їх прорахунку скористайтеся формою прорахунку.

Прорахунок розсувних дверей

 

Де купити розсувні міжкімнатні двері в Києві?

Купити розсувні двері в Києві досить просто можна, наприклад, придбати дверне полотно, розсувну систему добірні планки й найняти шабашників для установки цієї конструкції, і якщо дуже пощастить заощадити 5-10% вартості. Але, як показує практика, існує величезна кількість нюансів, не знаючи яких можна "наламати купу дров" і не отримати того результату на який розраховували. І навряд чи стане втіхою, розповіді шабашників про те, що у вашому випадку відбудеться неможливо або ви не ту систему купили, або не ті двері й.т.і.

А можна вчинити інакше, наприклад: замовити у фірмі, яка спеціалізується на цьому питанні, несе гарантійні та постгарантійне зобов'язання перед своїми клієнтами. Оскільки наша фірма, є виробничою і сама надає послуги заміру і монтажу, вартість розсувних дверей виходить досить демократичною. Крім того, фірма "Двері купе" пропонує вам виїзд на адресу зморщок - консультанта, який професійно зробить завмер з урахуванням особливостей прорізів і ваших побажань, а також абсолютно безплатно проконсультує з усіх технічних і дизайнерських питань.

Записатися на замір - консультацію!