logo big

Київ пл. Оболонська 6
E mail1kotyma@ukr.net

Пн-Пт: 10.00-17.00;
    Сб:
10.00-15.00

telefon20 20Попередьте, будь ласка, про свій візит завчасно.

telefon098 754 37 72;
telefon068 983 90 50;

viber ico095 471 28 87;
viber ico050 760 94 96;

Пенал для раздвижной двериТенденцією останніх років в проєктуванні сучасного й ергономічного житла є часткова або повна відмова від звичайних міжкімнатних дверей на користь розсувних. При цьому, можливість зробити їх таким чином, щоб вони заїжджали всередину стіни є важливою та привабливою ідеєю, як з точки зору зручності, так і з огляду раціонального планування.

Така конструкція стін з порожниною всередині для розсувних дверей може бути виготовлена самостійно з метало профілю і гіпсокартону, або другий варіант - установка готового виробу, пенала для розсувних дверей.

Пенал або касета, як їх теж нерідко називають, це готова конструкція спроєктована і вироблена з урахуванням всіх вимог, розмірів і допусків. Вам не доведеться мізкувати, як правильно розрахувати необхідні проміжки та інші технічні вимоги, все, що вам потрібно, це просто зібрати виріб і встановити його за рівнем! І це робиться дуже просто, для цього вам навіть не доведеться залучати фахівців!

Переваги готових пеналів (касет).

trumbs upІстотно економлять внутрішній простір.

trumbs upЗвукоізоляція на рівні стандартних орних дверей.

trumbs upМожливість використовувати пенал, як повноцінну перегородку: розміщувати на ньому елементи меблів, декору і.т.і.

trumbs upМоже встановлюватися на будь-якому етапі ремонту.

trumbs upРекомендуються для приміщень, в яких прибувають люди з обмеженими можливостями.

Типи касет (пеналів).

 Касети для дверей купе бувають двох типів:

 • Відкриті

  Кассета для раздвижных дверей открытого типа

   

  Варіант касети для обшивки листовими матеріалами обробки (гіпсокартон, OSB, ДСП і.т.і.). Низька ціна і невеликі габарити в розібраному вигляді - основні відмінності виробів цього типу.

 • Закриті

  Пенал для двери купе закрытого типа

   

  Універсальні за своїм призначенням і підходять як для обшивки, так і для подальшого тинькування. Висока звукоізоляція, нескладний монтаж це їх відмінні риси.

Каталог пеналів.

"Rual"

Акція:автоматичний дотягувач в подарунок!

 

Загальний опис: яскравий зразок того, що вітчизняні товари можуть не тільки не поступатися за якістю європейським, а й істотно їх перевершувати! Судіть самі: конструктив виконаний з профільної алюмінієвої труби з товщиною стінки 2 мм, касета ідеально вписується в профіль UW 100, пенал комплектується з розсувною системою "Novator-94", розрахованої до 100 кг! Збірка займає не більше 15 хвилин. Розсувна система може комплектуватися автоматичним дотягувачем.

Фабрика - Rual (Україна).

Розміри: пенали Rual виготовляються як під стандартні дверні полотна розміром 600, 700, 800, 900 * 2000 мм, так і під індивідуальні. Конструкція касети розрахована на максимальний розмір полотна 1500 * 2700 мм!

 

Пенал для раздвижных дверей

8750 грн.

Рейтинг: Рейтинг

Для оформления заказа, просто введите номер телефона. Мы свяжемся с вами для уточнения деталей.

Мы вам перезвоним в самое ближайшее время.

"Comprex"

 

Пенал для раздвижных дверей под гипсокартон

 

Загальний опис: найбільш жадана модель, призначена для подальшої обробки листовими матеріалами: гіпсокартон, OSB, ДСП і.т.і. У розібраному вигляді поміщається в невеликій коробці та може легко переноситься вручну. Бюджетна ціна, легкий і інтуїтивно зрозумілий монтаж, можливість установки на будь-якому етапі ремонту - головні умови популярності!

Фабрика - Mito (Італія).

Розміри: для дверних полотен 600/700/800/900*2000/2100 мм.

6980 грн.

Рейтинг: Рейтинг

Для оформления заказа, просто введите номер телефона. Мы свяжемся с вами для уточнения деталей.

Мы вам перезвоним в самое ближайшее время.

 

"Classic"

 

Пенал для раздвижных дверей под штукатурку

 

Загальний опис: суцільнометалева модель для одинарного дверного полотна призначена для будь-якого виду обробки: штукатурка, гіпсокартон і.т.і. Відрізняється високим ступенем звукоізоляції й великою міцністю! Як і всі інші моделі пеналів комплектується фірмовою розсувною системою "Mito".

Фабрика - Mito (Італія).

Розміри: для дверних полотен 600/700/800/900 * 2000/2100 мм. Так само можливо виготовлення на замовлення для нестандартних розсувних дверей висотою до 2700 мм!

 8930 грн.

Рейтинг: Рейтинг

Для оформления заказа, просто введите номер телефона. Мы свяжемся с вами для уточнения деталей.

Мы вам перезвоним в самое ближайшее время.

 

"Easy"

 

Пенал для раздвижных дверей под штукатурку

 

Загальний опис: ця модель касети в першу чергу призначена для скляних розсувних дверей і дверей на базі алюмопрофіля! На відміну від інших моделей пеналів дана модель не комплектується декоративними планками МДФ з щітковими ущільнювачами, а має вбудовану систему ущільнень.

Фабрика - Mito (Італія).

Розміри: для дверних полотен 600/700/800/900 * 2000/2100 мм. Так само можливе виготовлення на замовлення для нестандартних розсувних дверей висотою до 2700 мм!

 16820 грн.

Рейтинг: Рейтинг

Для оформления заказа, просто введите номер телефона. Мы свяжемся с вами для уточнения деталей.

Мы вам перезвоним в самое ближайшее время.

 

Технічна документація

 • Mito

  pdfimage

  Схема збірки та монтажу пенала Mito.

 • Руал

  pdfimage

  Конструктив з розмірами касети Руал.

 • Руал

  pdfimage

  Схема з розмірами облицьованого пенала Руал.

 

Додаткова комплектація

 • Короб пеналу (облицьовувальні планки)

  Комплектация пенала для дверей купе

   

  Виконують подвійну функцію: приховують проріз між касетою (пеналом) і дверним полотном, а також разом з ущільнювальними щітками, встановленими в їх пазах відповідальні за звукоізоляцію. Для пеналів Mito виготовляються з МДФ ґрунтованого під фарбування або з фарбуванням RAL. Для пеналів Руал - з МДФ під фарбування, фарбування RAL або в ПВХ покритті як зі структурою дерева, так і однотонному (понад 150 варіантів кольору).

  Важливо: короб пенала призначений під телескопічну лиштву, що дає можливість регулювати товщину стіни без додаткових конструктивних деталей. Оскільки виробники міжкімнатних дверей використовують різний стандарт товщини крила лиштви - від 2,5 мм до 4 мм (рідко зустрічається і до 5 мм), ширина паза під лиштву виконується шириною 4 мм. У разі, якщо ваші лиштви мають товщину крила менше ніж 4 мм, при їх монтажі використовується герметик в колір дверей і / або двосторонній скотч на основі. Герметики на основі силікону дозволяють надійно закріпити лиштву в пазу, а також з часом і при необхідності її зняти.

  • Дотягувач

   Доводчик для раздвижных дверей

    

   Призначений для м'якого і комфортного закривання дверей, усуває ризик травми при різкому закритті двері.

  • Синхронізатор

   Система синхронизаторов для дверей купе

    

   Дозволяють при використанні двох або більше дверей керувати ними синхронно.

  Конструктив касети Руал

  • Кассета для раздвижных дверей

   Застосування профільної алюмінієвої труби перетином 40 * 20 мм з товщиною стінки 2 мм в конструктиві пенала дозволяє використовувати стандартні саморізи для гіпсокартону, а також дає можливість домогтися більш високої звукоізоляції за допомогою вклеювання пінополістиролу (див. Фото).

  • Пенал Руал

   Облицювальні планки (обв'язка) пенала виконуються з МДФ з ПВХ покриттям в більш ніж 200 колірних варіантах, що дозволяє з легкістю підібрати тон і фактуру до самих дверей. Обв'язка пенала розрахована на телескопічні лиштви та це істотно спрощує процес монтажу.

  Збірка пенала Руал

  Монтаж касети Руал

  Облицювання пеналу Руал

  Монтаж пеналу Comprex

  Пенал для раздвижных дверей под гипсокартон Найбільш доступним, що не припускає капітальний ремонт варіантом, є монтаж перегородки з гіпсокартону для подальшої установки в неї пенала Comprex. Його параметри (товщина) ідеально сумісні з профілем UW 75 і CW 75 з подальшим зашиттям стіновим гіпсокартоном. Потрібно враховувати той факт, що пенал встановлюється на чисту підлогу або на рівень чистої підлоги, в будь-якому випадку на момент його монтажу повинна бути виконана лицьова стяжка.

  Якщо у вас підвищені вимоги до звукоізоляції, потрібно розглядати варіант з двошаровою обшивкою гіпсокартоном, при цьому товщина стіни буде 125 мм. Другою альтернативою може служити модель касети Classic під гіпсокартон. Також важливо знати, що для виготовлення перегородки під пенал бажано використовувати профіль з товщиною стінки 0,55 мм!

  Важливий нюанс: для обшивки пенала необхідно використовувати саморізи 19 мм! (Є в комплекті).

  Монтаж пеналу Classic під штукатурку

  Монтаж пенала под штукатурку Для наявних капітальних стін або перегородок товщиною від 90 мм і більше рекомендується застосовувати пенал Classic під штукатурку. Його основа виконана з металевого гофролиста, покритого металевою штукатурною сіткою методом контактного зварювання.

  Особливістю цієї касети в тому, що її можна монтувати як на самому ранньому етапі ремонту (див. Фото), так і на чисту підлогу. Виріб поставляється в готовому, зібраному вигляді, а сам процес монтажу простий і інтуїтивно зрозумілий.

  Пенал розрахований на мінімальний штукатурний шар 15 мм і більше. Поверхня готова під виштукатурювання і не потребує попередньої обробки.

  Важливий нюанс: для обшивки пенала необхідно використовувати саморізи 19 мм! (Є в комплекті).

  Монтаж пеналу Classic під гіпсокартон

  Монтаж пенала для раздвижных дверей. Істотною відмінністю пенала Classic під гіпсокартон від моделі Comprex є підвищений рівень звукоізоляції та міцності. Цьому сприяє посилений конструктив, який доповнений листами профільного оцинкованого металу і ребрами жорсткості по всій площі.

   Підготовкою для монтажу касети служить отвір розміром: ширина дверного полотна х 2 + 100 мм і висотою: висота полотна + 100 мм. Пенал розрахований під профіль UW 75 з фінішною товщиною стіни 100 мм з одним шаром обшивки.

  Важливий нюанс: для обшивки пеналу необхідно використовувати саморізи 19 мм! (Є в комплекті).

  Монтаж дверного полотна та облицювання пеналу Mito

  Як купити пенал для розсувних дверей в Києві

  Суттєвою особливістю вбудованих розсувних дверей є те, що їх проєктування потрібно починати ще до початку ремонту. Зіткнувшись з цим, у вас напевно виникне ряд питань:

  Якого розміру робити отвори?

  Який матеріал переважно використовувати для перегородок?

  На яку товщину перегородки виходити?

  Як краще компонувати суміжні або поруч стоять двері, засуваються в пенал?

  І т.д.

  Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, порадять оптимальне розташування дверей згідно з планом вашого приміщення.

   Звертайтеся до нас, ми робимо складне - простим!

г. Київ, метро "Оболонь";

площа Оболонська 6;

068 983 90 50;

098 754 37 72;