Виберіть свою мову

Пенал для розсувних дверей Тенденцією останніх років у проєктуванні сучасного та ергономічного житла безумовно є часткова або повна відмова від розпашних міжкімнатних дверей на користь розсувних. При цьому можливість зробити їх таким чином, щоб вони заїжджали всередину стіни є важливою і привабливою ідеєю, як з погляду зручності, так і зважаючи на раціональне планування.

Така конструкція стін з порожниною всередині для розсувних дверей може бути виготовлена самостійно з металопрофілю і гіпсокартону, дивись двері з в'їздом усередину стіни або другий варіант - встановлення готового виробу, пеналу для розсувних дверей.

 Пенал або касета, як їх теж нерідко називають, це готова конструкція спроєктована і вироблена з урахуванням усіх вимог, розмірів і допусків. Вам не доведеться морочитися, як правильно розрахувати необхідні зазори та інші технічні вимоги, все, що вам потрібно це просто зібрати виріб і встановити його за рівнем! І це робиться дуже просто, для цього вам навіть не доведеться залучати спеціалістів!

Переваги готових пеналів (касет).

trumbs upСуттєво економлять внутрішній простір.

trumbs upЗвукоізоляція на рівні стандартних дверей.

trumbs upМожливість використовувати пенал як повноцінну перегородку: розміщувати на ньому елементи меблів, декору тощо.

trumbs upМоже встановлюватись на будь-якому етапі ремонту.

trumbs upРекомендуються для приміщень, в яких прибувають люди з обмеженими можливостями.

Типи касет (пеналів).

 Принципово касети для дверей купе розрізняють двох типів:

 • Відкритий

  Касета для розсувних дверей відкритого типу

   Варіант касети для обшивки листовими оздоблювальними матеріалами (гіпсокартон, OSB, ДСП і.т.д.). Низька ціна та невеликі габарити у розібраному вигляді – основні відмінності виробів цього типу.

 • Закритий

  Пенал для дверей купе закритого типу

   Універсальні за своїм призначенням і підходять як для обшивки, так і для штукатурки. Висока звукоізоляція та нескладний монтаж їх відмінна риса.

Каталог пеналів.

"Катро"

Акція: автоматичний дотягувач у подарунок!

Пенал для розсувних дверей

Загальний опис: найяскравіший зразок того, що вітчизняні товари можуть не тільки не поступатися якістю європейським, а й суттєво їх перевершувати! Судіть самі: конструктив виконаний із профільної алюмінієвої труби з товщиною стінки 2 мм, касета ідеально вписується в профіль UW 100, пенал комплектується розсувною системою "Novator-95D", розрахованою до 100 кг! Збірка пеналу займає не більше 15 хвилин. Розсувна система може комплектуватись автоматичним дотягувачем.

Для досягнення високої звукоізоляції конструктив касети дозволяє використовувати пінополістирол завтовшки 20 мм, який вклеюється на клей - піну в комірки касети.

Розміри: пенали "Катро" виготовляються як під стандартні дверні полотна розміром 600, 700, 800, 900*2000 мм, так і під індивідуальні. Конструкція касети розрахована на максимальний розмір полотна 1500*2700 мм!

9950 грн."Classic"

Пенал для розсувних дверей під штукатурку

Загальний опис: суцільнометалева модель для одинарного дверного полотна призначена для будь-якого виду оздоблення: штукатурка, гіпсокартон і т.д. Відрізняється високим ступенем звукоізоляції та великою міцністю! Як і всі інші моделі пеналів, комплектується фірмовою розсувною системою "Mito".

Фабрика - Mito (Італія).

Розміри: для дверних полотен 600/700/800/900*2000/2100 мм. Також можливе виготовлення на замовлення для нестандартних розсувних дверей заввишки до 2700 мм!

10950 грн. 

"Катро лофт"

Акція: автоматичний дотягувач у подарунок!

Katro Loft

Загальний опис: Касета призначена для розсувних дверей, які встановлюються без коробки та наличників, дверне полотно заїжджає безпосередньо в стіну! Ущільнювальні щітки, що забезпечують додаткову звукоізоляцію, встановлені в самому пеналі. Як і в класичній моделі "Катро", конструктив виконаний з профільної алюмінієвої труби з товщиною стінки 2 мм, касета ідеально вписується в профіль UW 100, пенал комплектується розсувною системою "Novator-95D", розрахованою до 100 кг! Збірка касети займає не більше 15 хвилин. Розсувна система може комплектуватись автоматичним дотягувачем.

Katro verh Правильне положення дверного полотна по висоті в касеті "Катро лофт" визначається таким чином, щоб верх полотна був на одному рівні з нижньою частиною верхньої алюмінієвої планки зі щіткою. Це дозволить надалі за необхідності регулювати або знімати двері, не вдаючись до часткового демонтажу гіпсокартону.

Для досягнення високої звукоізоляції конструктив касети дозволяє використовувати пінополістирол завтовшки 20 мм, який вклеюється на клей - піну в комірки касети.

Фабрика - "Катро" (Україна).

Розміри: пенали "Катро лофт" виготовляються як під стандартні дверні полотна розміром 600, 700, 800, 900*2000 мм, так і під індивідуальні. Конструкція касети розрахована на максимальний розмір полотна 1500*2700 мм!

13950 грн.Відео огляд пеналу "Катро лофт"

 

"Easy"

Пенал для розсувних дверей під штукатурку

Загальний опис: ця модель касети в першу чергу призначена для міжкімнатних дверей без наличників або дверей на базі алюмопрофілю! На відміну від інших моделей пеналів, ця модель не комплектується декоративними планками МДФ із щітковими ущільнювачами, а має вбудовану систему ущільнень.

Фабрика - Mito (Італія).

Розміри: для дверних полотен 600/700/800/900*2000/2100 мм. Також можливе виготовлення на замовлення для нестандартних розсувних дверей заввишки до 2700 мм!

19820 грн.Технічна документація

 • pdfimage

  Схема складання та монтажу пеналу Mito.

 • pdfimage

  Конструктив з розмірами касети Катро.

 • pdfimage

  Конструктив з розмірами касети Катро Лофт.

 • pdfimage

  Схема з розмірами фанерованого пенала Катро.

Додаткова комплектація

 • Короб пеналу (облицювальні планки)

  Комплектація пеналу для дверей купе

  Виконують подвійну функцію: приховують зазори між касетою (пеналом) і дверним полотном, а також разом з ущільнювальними щітками, встановленими в їх пазах відповідальні за звукоізоляцію. Для пеналів Mito виготовляються із МДФ, ґрунтованого під фарбування або з фарбуванням RAL. Для пеналів Катро - зі МДФ під фарбування, у фарбуванні RAL або в ПВХ покритті як зі структурою дерева, так і з однотонним (понад 150 варіантів кольору).

  Важливо: короб пеналу призначений під телескопічний наличник, що дає можливість регулювати товщину стіни без додаткових конструктивних деталей. Оскільки виробники міжкімнатних дверей використовують різний стандарт товщини крила лиштви - від 2,5 мм до 4 мм (рідко зустрічається до 5 мм), ширина паза під лиштву виконується шириною 4 мм. У випадку, якщо ваші лиштви мають товщину крила менше ніж 4 мм, при їх монтажі використовується герметик у колір дверей та/або двосторонній скотч на основі. Герметики на основі силікону дозволяють надійно закріпити лиштву в пазу, а також згодом і при необхідності її зняти.

 • Дотягувач

  Довідник для розсувних дверей

   

  Призначений для м'якого та комфортного зачинення дверей, усуває ризик травми при різкому зачиненні дверей.

 • Синхронізатор

  Система синхронізаторів для дверей купе

   

  Дозволяють при використанні двох або більше дверей керувати ними синхронно.

Конструктив касети Катро

 • Касета для розсувних дверей

  Застосування профільної алюмінієвої труби перетином 40*20 мм з товщиною стінки 2 мм у конструктиві пеналу дозволяє використовувати стандартні саморізи для гіпсокартону, а також дає можливість досягти більш високої звукоізоляції за допомогою вклеювання пінополістиролу (див. фото).

 • Пенал Руал

  Облицювальні планки (обв'язування) пеналу виконуються з МДФ з ПВХ покриттям у більш ніж 200 колірних варіантах, що дозволяє з легкістю підібрати тон і фактуру до самих дверей. Обв'язка пеналу розрахована на телескопічні лиштви що суттєво спрощує процес монтажу.

Складання пеналу Катро

Монтаж касети Катро

Облицювання пенала Катро

Монтаж пеналу Classic під штукатурку

 • Монтаж пеналу під штукатурку

  Для існуючих капітальних стін або перегородок товщиною від 90 мм і більше рекомендується застосовувати пенал Classic під штукатурку. Його основа виконана з металевого гофроліста, покритого металевою штукатурною сіткою методом контактного зварювання.

   Особливість цієї касети в тому, що її можна монтувати як на ранньому етапі ремонту, так і на чисту підлогу. Виріб постачається у готовому, зібраному вигляді, а сам процес монтажу простий та інтуїтивно зрозумілий.

   Пенал розрахований на мінімальний штукатурний шар 15 мм і більше. Поверхня готова під оштукатурювання і не потребує попередньої обробки.

  Важливий нюанс: для обшивки пеналу необхідно використовувати шурупи 19 мм! (Є в комплекті).

Монтаж пеналу Classic під гіпсокартон

 • Монтаж пеналу для розсувних дверей.

  Істотною характеристикою касети Classic під гіпсокартон є підвищений рівень звукоізоляції та міцності. Цьому сприяє посилений конструктив, який доповнений листами профільного оцинкованого металу та ребрами твердості по всій площі.

  Підготовкою для монтажу касети служить проріз розміром: ширина дверного полотна х 2 + 100 мм і висотою: висота полотна + 100 мм. Пенал розрахований під профіль UW 75 із фінішною товщиною стіни 100 мм з одним шаром обшивки гіпсокартоном.

   Важливий нюанс: для обшивки пеналу необхідно використовувати шурупи 19 мм! (Є в комплекті).

Монтаж дверного полотна та облицювання пенала Mito

</p >

Як купити пенал для розсувних дверей у Києві

  Істотною особливістю вбудованих розсувних дверей є те, що їх проєктування потрібно починати ще до початку ремонту. Зіткнувшись із цим, у вас напевно виникне низка запитань:

 Якого розміру робити отвори?

 Який матеріал краще використовувати для перегородок?

 На яку товщину перегородки виходити?

 Як краще компонувати суміжні або поруч двері, що засуваються в пенал?

І.т.д.

 Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, порадять оптимальне розташування дверей згідно з планом вашого приміщення.

 Звертайтеся до нас, ми робимо складне - простим!