Виберіть свою мову

Переваги роботи з нами:

Двери по индивидуальным размерам

Виготовимо за вашими розмірами

Двери под заказ

Якщо потрібно, по вашому дизайну

Двери недорого

Недорого від виробника

Каталог дверей під замовлення

logo neman min

Серія Естет

 Ультрасучасна колекція глухих дверей з дуже міцним і красивим покриттям "білий супермат", яка припаде до смаку людям, тонко відчуває стиль і віяння сучасної моди!

 

 

fenixogo

Серія Х

Відмінною особливістю цієї серії дверей є те, що вони виробляються в глухому виконанні, або з алюмінієвими молдингами, або з наклеєним з двох сторін склом і все це за мінімальну ціну!

 

 

fenixogo

Серія А

 Ця серія дверей пропонує оригінальні моделі, в яких гармонійно поєднується скло та алюмінієві молдинги. Відмінний вибір для сучасного інтер'єру за розумну ціну!

 

 

fenixogo

Серія Моноліт

 Різноманітність моделей від класики до модерну відрізняють цю серію дверей, на ваш вибір двері з повним і частковим заскленням, а також глухі з симетричним і асиметричним дизайном!

 

Міжкімнатні двері під замовлення

 Відому приказку: зустрічають по одягу ..., якщо перевести на інтер'єрний лад, то вийде: перше враження - ваші двері ... далі додумайте самі). Але якісні, сучасні, красиві міжкімнатні двері не повинні бути дорогими, в цьому можна з легкістю переконатися, ознайомившись з нашими цінами. При цьому, ми пропонуємо двері з клеєного масиву дерева і МДФ в дуже міцному та ультрасучасному композитному покритті ПВХ De-Lux виробництва Італії.

Міжкімнатні двері нестандартних розмірів

 

Часто трапляється так, що після закінчення ремонту ви стикаєтеся з ситуацією, коли дверні прорізи виконані з відхиленнями від стандартних розмірів. Ви звертаєтеся в салон дверей і з'ясовується, що бюджет таких нестандартних дверей істотно вище запланованого! Але не поспішайте засмучуватися, наша компанія готова вам запропонувати недорогі міжкімнатні двері нестандартних розмірів в широкому асортименті моделей, кольорів і фактур.

Інший поширений випадок, коли нестандартні, а це в основному вищі двері, ви збираєтеся використовувати, щоб підкреслити статусність вашого житла, його нетривіальність і шик. Для дуже вимогливих клієнтів ми пропонуємо колекцію дверей Altese, виготовлених з масиву натурального дерева з фінішної порошковим фарбуванням або під поліуретановим лаком.

Виробництво дверей Київ

 Прийнявши рішення про співпрацю з нами, ви отримуєте вигідні переваги, які може запропонувати тільки виробнича компанія, а саме:

trumbs upІндивідуальний підхід, весь процес від виміру до монтажу дверей вас буде вести особистий менеджер.

trumbs upЕксклюзивність, ви не обмежені певним асортиментом моделей і кольорів, ми готові виконати практично будь-який ваш каприз!

trumbs upМінімальні терміни, від 14 днів на нестандартні розміри.