Виберіть свою мову

Серія Лайн

Колекція дерев'яних дверей, виконаних за технологією австрійської плити і пофарбованих порошковою фарбою. Сучасний скандинавський стиль відрізняє цю серію дверей і широка палітра можливих кольорів фарбування. Серія дверей Лайн, це дуже стильно, і дуже трендово!

 

 

Серія Класика

Повнотілі двері, виготовлені за технологією зрощування дерев'яного бруса, пропонуються як в стандартних розмірах, так і можуть бути виконані на замовлення висотою до 2500 мм! Покриття дверей - порошкове фарбування в більш, ніж 200 варіантах кольору!

 

 

Серія 3D

Пропонуємо вашій увазі сучасні міжкімнатні двері, виконані за австрійською технологією. Конструктивною особливістю їх є зрощений масив дерева, переклеєний двома пластами. Дана технологія гарантує довгий термін комфортної експлуатації, запобігає деформації і розтріскуванню, які характерні для дерев'яних дверей стандартної технології виробництва. Двері покриваються порошковою фарбою по палітрі RAL. Колекцію 3D відрізняє об'ємний фігарейний обклад, що, безсумнівно, додає респектабельності в дусі епохи французького ренесансу.