logo big

Київ пл. Оболонська 6
E mail1kotyma@ukr.net

Пн-Пт: 10.00-17.00;
    Сб:
10.00-15.00

telefon20 20Попередьте, будь ласка, про свій візит завчасно.

telefon098 754 37 72;
telefon068 983 90 50;

viber ico095 471 28 87;
viber ico050 760 94 96;

Розсувні алюмінієві дверіКоли мова заходить про сучасний інтер'єр будь-то, смарт квартира, приватний будинок, квартира-студія, то мимоволі виникають асоціації про єдиний простір, мінімальну кількість дверей, можливості трансформації цих самих "квадратних метрів". А найкращим методом трансформації можна вважати розсувні двері та з огляду на, що дуже часто подібні інтер'єри мають один, два дверні прорізи, то особливо "феншуйно", якщо вони будуть широкими й високими, тобто нестандартними.

Але, як відомо, нестандартні двері відрізняються так само й більш високою ціною, проте є гарне рішення - розсувні двері з алюмінієвого профілю!

Ще відносно недавно, побутувала думка, що такі двері це офісний варіант, на сьогодні втратило свою актуальність! По-перше, сучасний дизайн прагне до функціонального мінімалізму, а по-друге, для класичного стилю існують, як варіанти профілю, так варіанти фарбування і заповнення.

 

 • Раздвижные алюминиевые двери

   

   Якщо у вас проєм нестандартного розміру, розсувні алюмінієві двері один з найпопулярніших варіантів в цьому випадку, розгляньте цю можливість!

 • Раздвижные алюмодвери

   

   Важливою перевагою алюмінієвих розсувних дверей, безсумнівно є великий вибір матеріалів заповнення: скло, дзеркала, МДФ і.т.і.

 • Раздвижные двери из алюминиевого профиля

   

  Розсувні алюмодвері - універсальне і практичне рішення і для квартир, і для офісів.

 

 Переваги алюмінієвих розсувних дверей

Найкраще співвідношення ціни та якості для нестандартних отворів.
Широкий асортимент систем.
верхнього спирання
нижньоопорні
складні
Велика кількість варіантів профілю.
стандартні кольори
пофарбування RAL
пофарбування "під дерево"
Різні варіанти заповнення дверей.
скло
дзеркало
МДФ, ДСП і.т.і.

 Варіанти розсувних дверей з алюмінієвого профілю

Поняття розсувні алюмодвері передбачає, що область їх застосування це нестандартні отвори під одно-двопільну розсувну систему. Варіанти три-чотирипільних систем для перекриття більш широких прорізів або зонування кімнат, заведено називати розсувними перегородками. Залежно від принципу установки та розміру отвору розрізняють чотири основні різновиди алюмінієвих розсувних дверей:

 Як замовити розсувні алюмінієві двері

 Припустимо, вас надихає ідея встановити розсувні алюмодвері у своєму житлі та наступні питання, які приходять вам на розум це:

 Якої форми використовувати профіль?

 Якому кольору профілю віддати перевагу?

 Яке вибрати заповнення двері?

 На якій системі зупинитися?

 І як би в цьому всьому зорієнтуватися і прицінитися?

 Виберіть кілька, вподобаних вам варіантів алюмінієвих розсувних дверей на нашому сайті та скористайтеся формою попереднього підрахунку!

Якщо вам складно визначитися, зателефонуйте по одному з наших номерів телефонів і наші консультанти професійно, і головне не нав'язливо допоможуть зробити правильний вибір, і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

 Працюючи з нами ви отримуєте:

Gibkiy podhodГнучкий підхід до кожного клієнта!

AssortimentШирокий вибір матеріалів!

CenaПряму ціну від виробника!

г. Київ, метро "Оболонь";

площа Оболонська 6;

068 983 90 50;

098 754 37 72;