Вхідні двері є особливістю вашого будинку, його візитною карткою, вони самостійно здатні виправити або, навпаки, зіпсувати загальне враження. Питання правильного вибору зовнішніх дверей дуже важливе, так як вони повинні задовольняти багатьом вимогам:
естетичності;
надійності;
довговічності;
антикорозійності;
енергозбереженню;
З огляду на те, що всі ці якості повинні уживатися в одному місці - в ваших вхідних дверей, логіка підказує, що кращої конфігурацією є металеві зварні двері з певними характеристиками:
товщина металевого зовнішнього листа від трьох міліметрів і вище;
дверна коробка - з двох профільних прокатних труб з товщиною стінки від 3,5 мм, зварених між собою і утворюють двоконтурну систему;
утеплювач пінополістирол - від 50 мм;
зовнішнє покриття: або порошкова емаль, або мдф з плівкою "Vinorit";
надійний замок;
Чому ж все-таки металева, а не дерев'яна або алюмінієва?
У порівнянні з дерев'яною вхідними дверима, яка буде радувати вас довгі роки, не деформуватися під впливом перепадів вологості і температури і ще мати протизламні і естетичністю металеві двері буде в рази дешевше, враховуючи породу дерева і рівень обробки дерев'яних.
Що стосується алюмінієвих вхідних дверей, які можуть похвалитися і сучасною естетикою і теплозбереженням й антикорозійністю, то в питанні протизламності вони поступаються, як то кажуть: "в одну хвіртку".
Як правильно встановлювати вхідні металеві двері
Правильно вибрати вхідні двері, керуючись тими порадами, які ми дали, це тільки півсправи, але не менш важливо, її правильно встановити. Писати про те, що потрібно дотримуватися рівні по вертикалі і горизонталі і контролювати затвір між полотном і коробкою ми не будемо, а залучимо вашу увагу до моментів, про які часто забувають монтажники або через незнання, або просто з ліні.
Виробляти кріплення монтажними анкерами потрібно під різними кутами, щоб вісі анкерів були паралельними.
Порожнину порогу після установки потрібно обов'язково заповнювати монтажною піною, для чого в порозі з внутрішньої сторони залишають невеликий отвір, який згодом зафарбовують або закривають.
Затвір між лиштвою з зовнішньої сторони і стіною, навіть самий мінімальний потрібно заповнити атмосферним герметиком.
Якщо у внутрішній частині коробки в місці заходу ригелів замка, конструкцією не передбачена захисна коробка, то перед заповненням монтажного зазору піною її потрібно обов'язково виготовити самостійно з жерсті або оцинковки.
У питанні вибору дверей і її правильної установки дрібниць не буває, а інвестуючи трохи свого часу і уваги, ви потім довгі роки будете пожинати плоди у вигляді комфорту і почуття захищеності.
P.S. І щоб двері добре працювали не забудьте їх ... (обмити).